Piekarnik - sprawdzone przepisy

Wpisy

 • poniedziałek, 29 lipca 2013
 • środa, 17 lipca 2013
 • środa, 10 lipca 2013
  • Konkurs z księgarnią www.egros.pl

   Lato zawsze mnie rozleniwia, a przy upałach takich, jak ostatnio, dodatkowo odbiera ochotę na odpalanie piekarnika i sprawia, że maszyna do lodów nie chce działać jak trzeba (do tego jeszcze w tym roku dorzucam zepsuty blender...).

   Żeby zrekompensować mniejszą ilość wpisów, ogłaszam konkurs, w którym do wygrania jest najnowsza książka Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek "Japońskie słodycze" z autografem autorki! (bardzo dziękuję Pani Magdzie za podpisanie egzemplarza na konkurs)

   Pani Magda tak wspaniale i zajmująco opowiadała o kuchni japońskiej na spotkaniu promocyjnym w Warszawie, że po prostu musiałam zdobyć tę pozycję :)

   Japońskie słodycze okładka


   Dziękuję sponsorowi nagrody, którym jest księgarnia internetowa WWW.EGROS.PL i zachęcam do polubienia jego fanpage'a na Facebooku, gdzie znajdziecie m.in. informacje dotyczące innych konkursów z nagrodami książkowymi :)

   Księgarnia Egros.pl

   Egros FB


   Nie jestem ekspertką w dziedzinie kuchni japońskiej, ale pozostając w temacie międzynarodowym mam dla Was następujące zadanie konkursowe:

   pobuszujcie trochę w księgarni www.egros.pl i wybierzcie jedną (lub więcej) pozycję polskiego autora, którą polecilibyście gościowi z zagranicy, napiszcie dlaczego akurat ta pozycja i podajcie do niej link.

   Odpowiedzi (wraz z linkami) zamieszczajcie w komentarzu do tego wpisu. Podajcie też swój adres e-mail do kontaktu w razie wygranej.

   Spośród nadesłanych uzasadnień wybiorę to, które wyda mi się najciekawsza, a jego autor/autorka otrzyma nagrodę.

   Konkurs trwa do końca tygodnia, czyli do 14 lipca do godziny 23:59.

   Zapraszam do zabawy! :)   Summer always makes me a little bit lazy and with temperatures like we have lately in Warsaw also takes the willingness to turn on the oven and makes my ice cream mashine go crazy (plus this year I add a broken blender on top of that...).

   To compensate a small amount of posts during that summer time I announce a contest, but because the prize-book is in Polish, I'm giving it away for Polish-language readers only. But I promise to get something for my international readers next time, so stay tuned!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Konkurs z księgarnią www.egros.pl”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilenia
   Czas publikacji:
   środa, 10 lipca 2013 10:59

Wyszukiwarka

Autorzy

Kanał informacyjny


Reklama

egrosmiejsce na reklamęDurszlak.pl

Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów

Top Blogi


Odszukaj.com - przepisy kulinarne
Tasty Query - recipe search engine


zBLOGowani.pl